Kariéra

Děkujeme, že jste se proklikli na tutu stránku. Zde naleznete seznam volných pracovních pozic, které aktuálně nabízíme.

HLEDÁME:

Prodavač / prodavačka, péče o zákazníky
Ideální pro absolventy SŠ/SOU

Nabízíme:

-práci v zavedené obchodní firmě / internetový obchod, kamenná prodejna /

-pravidelná mzda, bonusy, stravenky

-odpovídající finanční ohodnocení

-příjemný kolektiv

-práci na plný úvazek

-zapracování pod vedením zkušené kolegyně

-místo výkonu práce je Dobronická 986/35, Praha 4

-volné víkendy

-nástup do práce možný ihned

Pracovní náplň:

-komunikace se zákazníky

-práce na PC / účetní program Money /

- práce a manipulace se zbožím, doplňování zboží,

-objednávání zboží

-udržování pořádku a čistoty v prostorách prodejny.

Očekáváme od Vás:

-uživatelská znalost PC /MS office/

-ŘP sk. B

-vstřícný přístup k zákazníkům

-slušné a příjemné vystupování

-spolehlivost a zodpovědnost

-trestní bezúhonnost

-chuť pracovat v obchodě

-časová flexibilita

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na finance@superdiskont.cz. S vybranými zájemci se rádi sejdeme u výběrového pohovoru.

2017 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution