Kariéra

Děkujeme, že jste se proklikli na tutu stránku. Zde naleznete seznam volných pracovních pozic, které aktuálně nabízíme.

Do expedičního skladu v Dubenci u Dvora Králové n. L. přijmeme pracovníka na pozici:

Pracovník expedice zboží - skladník

Nástup možný ihned.

Nabízíme:
- práci v zavedené obchodní firmě
- pravidelná mzda, firemní stravování
- odpovídající finanční ohodnocení s možností ovlivnit jeho výši - proplácíme veškeré přesčasy
- příjemný kolektiv
- práci na plný úvazek
- jednosměnný provoz

Pracovní náplň:
- práce a manipulace se zbožím – příjem zboží, balení zboží, expedice zboží
- práce na PC – naskladňování zboží, vystavování skladových dokladů
- závozy zboží

Požadujeme:
- pracovitost a pečlivost
- slušné vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
- trestní bezúhonnost
- časovou flexibilitu
- fyzickou zdatnost - práce s těžkými břemeny vhodná pro muže
- základní znalost práce s PC výdodou
- ŘP sk. B výhodou
- praxe ve skladu výhodou

Pokud Vás nabídka oslovila a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na info@superdiskont.cz.

2017 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution